ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32 455-25-74
NIP: 647-22-25-933
GPS: 50.00240°N, 18.46492°E
poniedziałek – piątek: 730 - 1530
|
PONIEDZIAŁEK |
NIECZYNNE |
|
WTOREK |
8.00-14.00 |
|
ŚRODA |
8.00-14.00 |
|
CZWARTEK |
8.00-14.00 |
|
PIĄTEK |
8.00-14.00 |
|
SOBOTA |
9.00-15.00 |
|
NIEDZIELA |
14.00-20.00 |
Ostatnie wejście minimum 30 minut przed zamnięciem wystaw
Wszystkie atrakcje Pałacu są bezpłatne




Zapraszamy w piątek 3 czerwca do Muzeum w Wodzisławiu Śląskim. Równo 45 lat temu nasze Muzeum otwarło swoje podwoje dla zwiedzających.
3 czerwca, od godziny 17:00 zaczynamy świętowanie .
Będzie rozstrzygniecie facebookowych konkursów jubileuszowych, będzie wykład dyrektora Muzeum Sławomira Kulpy pt. „45 lat Muzeum w Wodzisławiu Śląskim”. Będzie możliwość spotkania z emerytowanymi pracownikami Muzeum oraz obejrzenie okolicznościowej wystawy zdjęć z blisko półwiecza naszej działalności.
Będzie wreszcie słodka niespodzianka
Zapraszamy serdecznie, wstęp bezpłatny